• autor: LKS, 2014-05-05 08:15

PORAŻKA GONI PORAŻKĘ...

Walawianka Walawa - LKS Nakło 0:4 (0:0)

Walawianka: K. Milanik (65' M. Mazur) - Łoś, Szybiak, Macieląg, Nykiel - Blicharski (55' Wojdyło), Jakubiszyn, Ł. Hołub, B. Szeremeta - Benedyk, Ł. Szeremeta.

W niedzielne popołudnie byliśmy świadkami kolejnego blamażu zawodników Walawianki. Tym razem "katem" naszego zespołu okazał się zespół z Nakła pewnie pokonując gospodarzy 4:0. W pierwszej połowie dobrze broniący się gospodarze jeszcze odłożyli w czasie egzekucję jaka nastąpiła po przerwie. Na domiar złego przy stanie 0:2 kontuzji dostał nasz bramkarz Krystian Milanik, i od tego momentu było już pewne, że nic nie jesteśmy w stanie ugrać w tym meczu. Na tym można by zakończyć opis tego spotkania, gdyż pozytywnych aspektów wypływających z niedzielnej potyczki poprostu nie ma. Gratulacje dla gości z Nakła, a naszym zawodnikom wypada życzyć, aby opamiętali się jak najszybciej, bo w przeciwnym razie staniemy się świadkami jakiegoś rekordu straconych bramek i podmiotem do negatywnych opinii ze wszystkich środowisk.